Tõstab taimede vastupidavust ja aitab kergemini toime tulla ebasoodsate kasvutingimustega. Ühe pakendi sisu (50 g) lahustada 10 liitris vees ja lahusega kasta pistikuid või taimi. Sellest kogusest piisab 60 l mulla kastmiseks või u 24 rõdutaimele või 12 aiataimele.
Regulaarne kasutamine suurendab taimede vastupidavust abiootilise stressi suhtes (öökülm, põud jne). Kasutamisel areneb võimas juurekava, suureneb saagikus, taimed õitsevad pikka aega ja lehed on säravrohelised. Kastmiseks või lehtede pritsimiseks. Kastmine: 30 ml/1 l vee kohta iga 7 päeva tagant. Pritsimine: 10 ml/1 l vee kohta iga 7 päeva tagant.
Sisaldavad toitained aeglaselt lahustuvas vormis, mis võimaldab taimedel neid omastada järk-järgult vastavalt vajadusele. Seega ei ole karta üleväetamise ohtu. Väetisepulk vajutada täispikkuses mulda taimest 15 cm kaugusele. Sõltuvalt sordi kasvutugevusest panna 1-2 pulka taime kohta. Peale esimeste tomatite ilmumist on soovitatav väetamist korrata väiksema normiga (1/3-1 pulk taime kohta).
Sisaldab kõiki taimede kasvuks ja arenguks vajalikke põhitoitaineid sobivas vahekorras ning mikroelemente kergesti omastatavas vormis. Tomatitaimede väetamisega alustatakse 14 päeva pärast pikeerimist. Lahustage pulber vees ja kastke taimi 1 kuhjaga mõõdulusikatäis 5 liitrile veele kaks korda nädalas või 2 kuhjaga mõõdulusikatäit 5 l veele valmistatud lahusega üks kord nädalas.
Väetamine parandab kasvu, tagab rikkaliku õitsemise ja viljumise nind suured, mahlased ja maitsvad viljad. Tasakaalustatult toitunud taimed on kahjurite ja seenhaiguste suhtes hea vastupidavusega. Väetislahusega kasta taimi kasvuperioodil (veebruarist septembrini) 1 kord nädalas. 1 korgitäis (10 ml) vedelväetist lahustada 1 l vees.
Granuleeritud lämmastikväetis, millel on biostimulaatori omadused. Väetist võib anda paiklikult või hajusalt taimeritta, laotada avamaal hajusalt mulla pinnale või viia 5-10 cm sügavuselt mulda. Köögiviljad kasvuhoones enne istutamist või istutamise ajal segada mulda 50 g/m² või 40 g taime kohta.