Baltic Agro 2022. aasta talveseminari esitlused pakuvad ülevaadet turgudest ja tootevalikust, soovitusi tootmise valdkonnas ning innovatiivseid lahendusi.

Tutvu esitlustega ning alusta uut hooaega teadlikult!

Selontra

Selontra – närilistele piir 7 päevaga!

Uuenduslik ja väga heade maitseomadustega Selontra rodentitsiid toimib speed-baiting ehk kiirtõrje põhimõttel. Tänu Selontra söötmist pärssivale mõjule kulub rottide ja hiirte ohjamiseks vähem sööta, mis aitab Sinul kulusid kokku hoida.

Viljakäitlus

Kuivatage vilja ja suurendage kasumit!

Vilja kvaliteedi hoidmiseks ning vilja käitluseks peale koristust vajad korralikku vilja kuivatus-, puhastus- ja ladustamislahendust. Tutvu valikuga ja küsi soovitusi! Kuivatid, konveierid, sorteerid ja muud viljaseadmed parimatelt tootjatelt.

Kasvuhoone

Kasvuhooned ja -tunnelid aiandustootjale!

Baltic Agrost leiad Eesti taimekasvatajate vajadusest lähtuvaid tehnilisi lahendusi kilekasvuhoonete, plokk-kasvuhoonete ja kergtunnelite ehituseks ning paigalduseks.
Samuti pakume kastmissüsteemide lahendusi koos tarvikutega.

Köögiviljaseemned

Köögiviljaseemned

Kui sa hindad köögiviljade kasvatamisel garanteeritud kvaliteeti, siis on Baltic Agro poolt pakutavad professionaalile mõeldud köögiviljaseemned just õige valik. Lai profiseemnete sortiment ja tavaseemnetega võrreldes suurem saagikus.

Heinaseemned

Heintaimede seemned

Rohumaade rajamiseks pakume erinevaid heintaimede liike, sorte ja seemnesegusid, mis on aastate jooksul näidanud oma stabiilsust ja sobivust Eesti ekstreemsetes ilmastikutingimustes. Segude koostamisel on lähtutud Eesti klimaatilisest regioonist.

Siloseminar

Siloseminar 2022

Baltic Agro selleaastasel siloseminaril tulid arutlusele põnevad teemad silotootmise strateegiast kuni maisikasvatuskogemuste ja -soovitusteni praktikult. Peagi on võimalik vaadata seminari esitluste salvestusi ja lehitseda ka seminarimaterjale!